www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Завершуємо реконструкцію святовасилівської опорної школи – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Святовасилівську опорну школу перетворюють на модерновий та енергоефективний навчальний заклад. Всередині вже осучаснили класи та коридори. На фініші – утеплення будівлі та облицювання фасаду яскравою плиткою. Поряд зі школою зводять сучасний стадіон із футбольним полем та ігровими майданчиками. Масштабну реконструкцію закладу проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Створюємо для маленьких мешканців Дніпропетровщини новітній освітньо-спортивний простір. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно реконструюємо в регіоні понад 30 шкіл. На яскравий та енергоефективний перетворюємо і святовасилівський опорний заклад. Приводимо до ладу саму будівлю та шкільний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школу в селищі Святовасилівка Солонянського району побудували в далекому 1971-му. З тих пір – жодного капремонту. Будівля застаріла і ззовні, і зсередини.

Нині заклад вже не впізнати. Яскраво-червоний фасад видно на в’їзді до селища. Термомодернізація будівлі на фініші. Ремонтники вже почали облаштовувати відкоси.

«Школу фактично заново побудували. Залишили тільки стіни, а так все нове зробили, – зазначила заступник директора Світлана Черкасова. – Дуже вдячні обласній владі за величезні кошти, виділені на цю реконструкцію».

Всередині – нові комунікації. А ще – осучаснені коридори і різнобарвні класи.

«Нам зробили такі чудові кабінети – в них хочеться навчатися та працювати. Яскраві фарби додають позитиву. Як результат – маємо вже переможця та декілька призерів обласних олімпіад з різних предметів», – підкреслила вчителька Наталя Дрюкова.

На першому поверсі облаштували майстерні для уроків праці у хлопців. Там встановили нові верстати. Закуплять і швейні машинки для дівчат.

«Раніше школа була не такою цікавою та веселою, як зараз. У нас нові парти, інтерактивні дошки. І двері прозорі у класах – можна подивитися, як проходить урок», – сказала учениця 5 класу Ліза Зушинська.

Вже завершують встановлювати знаряддя в оновленому спортзалі, кухонне обладнання – в їдальні.

Найбільші очікування учнів – новий стадіон, що зараз облаштовують біля школи. Там будуть велике футбольне поле, спортмайданчики та бігові доріжки. Все – із професійним штучним покриттям. Нині підрядники готують основу під покриття.

«Нам вже кортить займатися на нових майданчиках. Там буде весело. Можна буде пограти і в футбол, і баскетбол, і волейбол, – поділилася учениця 7 класу Христина Боброва. – Наші хлопці їздять на змагання у солонянську школу – там новий гарний стадіон. Сподіваємося, такий самий невдовзі матимемо і ми».

Тривають роботи і на шкільному подвір’ї. Там вже завершують укладати тротуарну плитку.

У святовасилівській опорній школі – майже 240 учнів. Це мешканці Святовасилівки та десяти навколишніх сіл.Дніпропетровська ОДА завершує реконструкцію Святовасилівської опорної школиЯскраво-червоний фасад закладу....видно вже на в’їзді до селищаНа фініші –....термомодернізація фасадуБудівельники облаштовують ґанки,....відкоси«Раніше школа була не такою цікавою та веселою, як зараз», – Ліза ЗушинськаВсередині – осучаснені коридори,....класи,....майстерніУ кабінетах – нове обладнання,....устаткування для уроків праціВсі комунікації – сучасніОновили і сходові маршіОстанні штрихи – в їдальні....та спортзалі«Нам зробили такі чудові кабінети – в них хочеться навчатися та працювати», – Наталя ДрюковаНайбільші очікування учнів –....новий стадіон, що зараз облаштовують біля школиНині підрядники готують основу під покриттяБудуть велике футбольне поле, спортмайданчики та бігові доріжки«Нам вже кортить займатися на нових майданчиках. Там буде весело», – Христина БоброваТривають роботи на шкільному подвір’їТам вже завершують укладати тротуарну плиткуУ святовасилівській опорній школі – майже 240 учнів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT5BDF1.JPG