www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Понад 55 тис дітей отримали меддопомогу в осучасненому педіатричному корпусі Центру ім. Руднєва у Дніпрі – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Оновлену педіатрію Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі відкрили наприкінці 2017 року. Візитівка закладу – яскравий дизайн палат і коридорів, максимальний комфорт для малечі, новітнє обладнання. Такі умови для лікування дітей створила Дніпропетровська облдержадміністрація. Майже за півтора роки медики клініки вже прийняли понад 55 тис маленьких пацієнтів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Педіатрія Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі відповідає сучасним стандартам у медицині. У клініці панує «домашня» атмосфера. Коридори і палати – з яскравим дизайном. Все – для комфорту маленьких пацієнтів. Їм допомагають одужати висококваліфіковані фахівці, озброєні надсучасним обладнанням та найпрогресивнішими методиками лікування», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

В оновленій педіатрії Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі – клініко-діагностичне, реабілітаційне та педіатричне відділення. Медичну допомогу маленьким пацієнтам надають 35 лікарів. Дітей реабілітують з перших хвилин життя.

«У реабілітації застосовуємо комплексний підхід, на кшталт провідних зарубіжних клінік. Це і медикаментозне лікування, і фізіопроцедури, і лікувальна фізкультура, і масажі. Для дітей із ДЦП використовуємо передові методики, наприклад, бобат-терапію», – сказав в.о. головного лікаря Центру матері та дитини ім. Руднєва Ігор Македонський.

З кінця 2017-го в оновленій педіатрії майже 2 тис дітей пролікувалися у стаціонарі, понад 53 тис – амбулаторно. Ще більш ніж півтисячі пацієнтів пройшли неврологічну, ортопедичну та інші види реабілітації.Оновлену педіатрію Центру ім. Руднєва у Дніпрі відкрили наприкінці 2017-гоВсередині – максимальний комфорт для малечі,....новітнє обладнанняТам реабілітують малюків із перших хвилин життяМеддопомогу надають 35 лікарівВізитівка клініки – яскравий дизайнМайже за півтора роки лікарі клініки вже прийняли понад 55 тис маленьких пацієнтів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.jpg