www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Для підвозу сільської малечі придбали ще п’ять нових шкільних автобусів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Ще 5 новеньких автівок підвозитимуть школярів та вчителів із віддалених сіл до навчальних закладів області. Сучасні комфортабельні шкільні автобуси розійшлися районами та громадами Дніпропетровщини. Загалом за три роки шкільний автопарк регіону поповнили понад сто нових машин. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Якісна освіта має бути доступною для всіх маленьких мешканців Дніпропетровщини, незалежно від того, проживають вони у великому місті чи у віддаленому селі. Таке завдання маємо від Президента України Петра Порошенка. Осучаснюємо сільські школи та стадіони. Наче «магніти», опорні заклади із новітнім освітнім простором «притягують» малечу із навколишніх сіл, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Аби дітям було зручно та безпечно діставатися до місця навчання, капітально ремонтуємо дороги. А ще – закуповуємо нові комфортабельні автобуси. У 2019-му обласним і державним коштом придбали ще 5 машин».

Новенькі шкільні автобуси українського виробництва отримали Новопокровська, Новопавлівська та Миколаївська об’єднані територіальні громади.

«У нашій школі 218 учнів. Майже половина з них – мешканці навколишніх сіл. Їх підвозимо двома автобусами. Вони можуть охопити лише чотири села. Ще з трьох населених пунктів діти вимушені діставатися самотужки. Тепер, із новим авто, ця проблема нарешті вирішена», – сказав директор Новопокровської школи Віталій Козаков.

Поповнили власні автопарки і школи Дніпровського та Петриківського районів.

«Частину учнів Чаплинської школи підвозить старий автобус, який вже треба списувати, – розповів начальник відділу освіти Петриківської РДА Сергій Пряніков. – Нове авто і безпечне, і зручне. Маленьким мешканцям трьох сіл нашого району буде тепер набагато зручніше діставатися місця навчання».

У нових авто все – для безпеки та комфорту маленьких пасажирів. Вони обладнані м’якими кріслами, кондиціонерами, обмежувачами швидкості та додатковими люками. Є і місця для рюкзаків, і кнопки виклику водія. Салон можна опалювати навіть за вимкненого двигуна.

«Постійно оновлюємо шкільний автопарк області. За три останні роки придбали понад 100 нових машин, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. – Громади також поповнюють шкільні автопарки. Так, у 2019-му дві нові машини закупили у Миколаївській громаді Васильківського району».

«Продовжуємо створювати для дітей Дніпропетровщини новий освітній простір. Оновлюємо школи, дороги, закуповуємо шкільні автобуси. Плануємо проводити таку роботу і надалі», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

На Дніпропетровщині – найбільший в Україні шкільний автопарк. 423 машини підвозять до навчальних закладів майже 22 тис учнів та вчителів.


На Дніпропетровщині оновили шкільний автопаркСільські школи отримали 5 новенькі автоСучасні машини – національного виробництваВсередині – все для комфорту та безпеки пасажирівМісця в автобусі оснащені ременями безпекиЄ і місця для рюкзаків«Постійно оновлюємо шкільний автопарк області. За три останні роки придбали понад 100 нових машин», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег КужманКлючі від новеньких авто....отримали райони та громади областіНа Дніпропетровщині – найбільший в Україні шкільний автопарк,....який постійно поповнюється і обласним коштом,....і громадами«Продовжуємо створювати для дітей Дніпропетровщини новий освітній простір. Оновлюємо школи, дороги, закуповуємо шкільні автобуси», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб ПригуновВ різних куточках області шкільні автобуси підвозять до навчальних закладів майже 22 тис учнів та вчителів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT5RJQY.JPG