www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюємо амбулаторію із 40-річною історією – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади обласним коштом реконструюють амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Роботи тривають майже два місяці. Будівлю із 40-річною історією оновлюють від даху до кабінетів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«На новій якості медичних послуг акцентує Президент України Петро Порошенко. У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом будуємо нові медустанови, реконструюємо існуючі, оновлюємо обладнання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Амбулаторію реконструюють у Сурсько-Литовському по вул. Центральна,7. У триповерховій будівлі підрядники перекривають дах, міняють вікна, всередині приміщення роблять перепланування.
«Дякуємо облдержадміністрації за виділені кошти. На цю реконструкцію мешканці громади покладають велику надію. Люди хочуть отримувати гідну медичну допомогу в нормальних умовах, із застосуванням сучасних технологій. Суттєво покращаться й умови праці медиків», – наголосив в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовського Андрій Сиротенко.
Доки тривають ремонтні роботи, прийом пацієнтів лікарі ведуть у місцевому будинку культури.
«Зараз наша амбулаторія розкидана по різних місцях: сімейні лікарі приймають у клубі, а стоматолог та фізкабінет взагалі знаходяться у Новомиколаївці. Це зовсім не зручно. Тому хочемо, щоб ремонт якомога скоріше завершився. Амбулаторія нам потрібна як повітря», – розказала місцева мешканка Ольга Соннік.
Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога. У приміщенні запроектовані оглядова, маніпуляційна, лабораторія, кабінети щеплення, фізіотерапевтичних процедур та невідкладної допомоги. Також пацієнти зможуть зробити ультразвукове дослідження.
Будівля буде пристосована для вільного переміщення людей з інвалідністю. Зокрема, центральний вхід обладнають пандусом, а на верхні поверхи доставлятиме ліфт.
Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.
Центр первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовської ОТГ працює з 2017 році. У його складі дві амбулаторії – у центрі громади та в селі Новомиколаївка.У центрі Сурсько-Литовської громади……триває реконструкція місцевої амбулаторії.Будівлі чотири десятки років.Повне перезавантаження.Це стосується всіх трьох поверхів.Реконструкція – обласним коштом.Міняють вікна….… перекривають дах……роблять внутрішнє перепланування.«Дякуємо облдержадміністрації за виділені кошти. На цю реконструкцію мешканці громади покладають велику надію. Люди хочуть отримувати гідну медичну допомогу в нормальних умовах, із застосуванням сучасних технологій», – наголосив Андрій Сиротенко.Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога.Будуть оглядова……маніпуляційна……лабораторія……кабінети щеплення та фізпроцедур.Також пацієнти зможуть зробити ультразвукове дослідження.Доки тривають ремонтні роботи, прийом пацієнтів лікарі ведуть у місцевому будинку культури.«Зараз наша амбулаторія розкидана по різних місцях. Тому хочемо, щоб ремонт якомога скоріше завершився. Амбулаторія нам потрібна як повітря», – розказала Ольга Соннік.Будівля буде доступною для людей з інвалідністю.Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTIV7O0.tif