www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
У 2019-му до бюджету Дніпропетровщини надійшло вже 6,7 млрд грн – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Місцеві бюджети Дніпропетровщини демонструють динаміку росту. Упродовж січня-березня 2019-го до бюджету області надійшло вже 6,7 млрд грн. Це на 19,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Території Дніпропетровщини отримали більше можливостей та ресурсів. Це завдяки реформі децентралізації Президента України Петра Порошенка. З початку 2019-го до бюджету області вже надійшло 6,7 мільярда гривень», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Бюджети міст та районів отримали майже 5 млрд грн. Це на понад 900 млн грн більше, ніж за три місяці минулого року. Найвищі темпи поповнення бюджету – у Вільногірську, Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Павлограді, а також у Верхньодніпровському, Новомосковському, Петриківському та П’ятихатському районах.

На 60,6 млн грн більше, ніж торік, надійшло до бюджетів об’єднаних громад. Вони «заробили» 547 млн грн. У лідерах – Богданівська, Вербківська, Троїцька та Карпівська ОТГ.

Загалом, порівняно з 2018 роком, доходи місцевих бюджетів регіону зросли на 1,1 млрд грн.

Бюджетний план області на 2019-й – майже 28 млрд грн.


У 2019-му до бюджету Дніпропетровщини надійшло вже 6,7 млрд грн – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
Бюджет.jpg