www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
У 2018 році Дніпропетровщина збільшила експорт до країн Європи на понад 20% – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина укріплює економічні відносини з Європою. За підсумками 2018-го експорт товарів до європейських країн збільшився до 2,9 млрд доларів. Порівняно з 2017 роком обсяги зросли на 21%. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.


«Україна робить ставку на європейські ринки. Торгівля з країнами ЄС – це приклад швидких та докорінних змін. Євросоюз за останні чотири роки став надійним торговим партнером і Дніпропетровщини. На експорт в Європу область продає третину вироблених товарів і послуг», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

До Європи підприємства області наростили поставки, зокрема, руди, чорних металів та виробів з них, нафтопродуктів, мінеральних добрив.

У ТОП-5 торгових партнерів Дніпропетровщини – Польща, Угорщина, Словаччина, Чехія й Італія.

Частка Європи в імпорті підвищилася майже на 1,8 млрд доларів, або на 7%.

Зростання імпорту відображає потребу регіону у виробничому обладнанні, медикаментах, паливі, полімерних матеріалах, автомобілях, папері та картоні.

Домінуючі позиції в долі імпорту товарів посідають Польща, Італія та Німеччина. Остання – беззаперечний лідер серед країн ЄС, які постачають в область послуги.

У 2018-му зовнішньоекономічний оборот Дніпропетровщини з ЄС склав 4,7 млрд доларів. На область припадає 9,4% загальноукраїнського торговельного обороту з європейськими країнами.У 2018 році Дніпропетровщина збільшила експорт до країн Європи на понад 20% – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAKHWS.jpg