www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 30 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Навчальний заклад мрії створюємо для понад 400 учнів Божедарівської опорної школи – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Масштабна реконструкція – у Божедарівській опорній школі Криничанського району. Нове вбрання заклад приміряє вперше з моменту відкриття. На повне перезавантаження школи чекають понад 400 учнів. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Наші діти варті того, щоб здобувати освіту в найкращих умовах. На Дніпропетровщині перезавантажуємо школи, які десятиліттями не бачили ремонту. Робимо старі заклади сучасними, комфортними та яскравими. Гарний приклад – Божедарівська опорна школа», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Опорній школі в Божедарівці – майже 40 років. Донедавна навчальний заклад був ледве не в аварійному стані. Буквально всі комунікації «віджили» своє: протікав дах, вибивало світло, частина каналізації не працювала – труби пробило коріннями дерев.

«Школа застаріла як фізично, так і морально. Моментами тут було навіть небезпечно: дерев’яні вікна ледве не випадали, через проблеми з електропроводкою вибило частину стіни. Добре, що тоді в класі не вчилися діти! Нарешті ми дочекалися реконструкції. Приємно бачити, як створюють нове освітнє середовище», – пояснила директор школи Ірина Василик.

Школа – вже з новою покрівлею та металопластиковими вікнами. Замінили й систему каналізації та водовідведення. У дев’яти класах установили інтерактивні дошки, обладнали лінгафонний кабінет.

«Коли бачиш, як змінюється школа, хочеться працювати і працювати. Думаю, що такий ефект відчувають і педагоги, і діти», – розказала вчитель початкових класів Галина Ковчан.

Активні роботи – на фасаді. Його вже утеплили. Нині розфарбовують у різні кольори – синій, рожевий, помаранчевий, зелений.

«Я закінчую школу в цьому році, але планую навідуватися сюди час від часу. Хочу прийти незабаром і побачити, що моя школа змінилася повністю. Щоб вона стала сучасною, а діти ще щасливішими», – розказав одинадцятикласник Микита Горловий.

У майбутньому підрядники прокачають школу всередині. Оновлять класи, спортивний та актовий зали, їдальню. Для учнів із особливими освітніми потребами облаштують ресурсну кімнату.

«Моя школа буде дуже гарною та яскравою. Хочеться якнайшвидше побачити кольорові кабінети та коридори, сходи з підписами. Думаю, що це вразить усіх дітей», – поділилася десятикласниця Єлизавета Таран.

Змінять і територію поряд зі школою. Для дітлахів відкриють спортивну базу, а для молодих фахівців – гуртожиток.

В опорній школі – 440 учнів. Це діти з семи сіл Божедарівської та сусідніх громад.


Опорній школі в Божедарівці – майже 40 років


Нині тут – масштабна реконструкція


«Школа застаріла як фізично, так і морально. Приємно бачити, як створюють нове освітнє середовище», –директор школи Ірина Василик


Школа – уже з новими металопластиковими вікнами


У дев’яти класах установили інтерактивні дошки


Діти та викладачі в захваті від них


«Коли бачиш, як змінюється школа, хочеться працювати і працювати», –вчитель початкових класів Галина Ковчан


Активні роботи – на фасаді


Його вже утеплили


Нині розфарбовують


у різні кольори:


…синій, рожевий, помаранчевий, зелений


«Я закінчую школу в цьому році, але планую навідуватися сюди час від часу. Хочу прийти незабаром і побачити, що моя школа змінилася повністю», – одинадцятикласник Микита Горловий


Заклад оновлять і всередині


«Моя школа буде дуже гарною та яскравою. Хочеться якнайшвидше побачити кольорові кабінети та коридори, сходи з підписами», – десятикласниця Єлизавета Таран


Нині біля школи така «спортивна база»


Вона буде такою


Для молодих фахівців відкриють гуртожиток


В опорній школі – 440 учнів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVH2AK.jpg