ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Золотий фініш: збірна Дніпропетровщини впевнено перемогла в Чемпіонаті України із сучасного п'ятиборства
Версія для друку Написати листа
Завершився відкритий Чемпіонат України із сучасного п'ятиборства. Його з 24 по 26 квітня приймало місто на Дніпрі. За чемпіонський титул змагалися дорослі, юніори та юнаки з різних регіонів України. Збірна Дніпропетровщини за сукупністю всіх завойованих медалей зайняла перше місце. Лідер змагань – Владислав Міщенко – прийшов до фінішу також із найкращим результатом. Тепер він – кандидат на Олімпіаду в Ріо. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

У змаганнях взяли участь близько 200 атлетів із семи регіонів України. Дніпропетровську область представляли 44 спортсмени. Учасники показували вправність у п’яти дисциплінах: верховій їзді, стрільбі, фехтуванні, плаванні та бігу.

У загальнокомандному заліку серед дорослих збірна команда Дніпропетровської області посіла перше місце. У її активі – 3975 очок. В особистому заліку Владислав Міщенко завоював золоту нагороду. Результат 22-річного спортсмена – 1505 очок.

«Це рекордна сума. Вона найкраща у цьому сезоні у світовому масштабі. Владислав Міщенко переміг впевнено. Тепер він відправиться на Чемпіонат світу, який стартує у кінці травня в Москві. На змаганнях світового рівня розігруватимуть олімпійські ліцензії в Ріо-де-Жанейро. У Владислава гарні перспективи», – певний президент Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства Сергій Тімарєв.

У рейтингу українських спортсменів із сучасного п’ятиборства Владислав Міщенко замикає п’ятірку найкращих.

На Чемпіонаті України гідно виступило і підростаюче покоління. Серед юніорів (19-21 років) срібло завоював Владислав Ридванський, серед юнаків (17-18 років) три головних медалі також взяли дніпропетровці – Микола Комаров, Олександр Шелест та Руслан Масейкін.

В особистих змаганнях серед юнаків (15-16 років) Віктор Юдін з результатом 877 очок піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

У загальнокомандну перемогу свій внесок зробили і ті, кому до 14-ти. Медальний фініш робили Євген Клименко, Анна Санітар, Марія Ляшенко, Марія Бондаренко та Яна Мазуренко.

В особистому заліку дніпропетровець Владислав Міщенко завоював золоту нагороду.

Тепер наш земляк відправиться на Чемпіонат світу за олімпійською ліцензією.