Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.ua


Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення приводять до ладу вперше за декілька десятиліть. Ремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Відтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«На Дніпропетровщині капітально ремонтуються сільські вулиці, дороги між населеними пунктами і автомагістралі державного значення. Нині Запорізька траса – наче європейський автобан. Тривають роботи в інших напрямках. Приводиться до ладу і шосе Дніпро-Кривий Ріг. Вже із якісним покриттям – чергова ділянка автошляху довжиною в 14 км», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Криворізьку трасу капітально ремонтують вперше за півстоліття. Роботи розпочали у 2017-му. За два роки оновили 37 км автошляху.

Навесні 2019-го стартував третій сезон дорожніх робіт. Ремонтники вже завершили укладати верхній шар асфальту на ділянці у 14 км, що на виїзді з Кривого Рогу.

«Мотаюся машиною до Кривого Рогу тричі на день, – сказав мешканець села Червоні Поди Сергій Титенко. – Ця дорога раніше була вщент розбитою, натомість зараз – у чудовому стані. Новим покриттям дуже задоволений».

Наразі на оновленій ділянці облаштовують з’їзди та повороти до сусідніх сіл.

«Без ям стало набагато краще їздити! Тепер чекаємо, коли повороти до сіл зроблять», – поділився водій із села Вільний Посад Максим Недавній.

Підрядники закінчили і капремонт ділянки траси між селами Авдотівка та Новоюлівка. Відтепер дорога – з якісним покриттям та розміткою. Облаштували й узбіччя, установили дорожні знаки.

«Раніше тут дороги взагалі не було. Давно не їздив цією трасою – не впізнав. Оновлені ділянки чудові», – сказав водій із Дніпра Роман Сердюк.

Гарантія на нове покриття – 5 років. Її дає підрядна організація, що виконувала капремонт.

Загальна протяжність траси Дніпро-Кривий Ріг – майже 85 км.Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької трасиВідтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху....на виїзді з Кривого РогуСергій Титенко: «Новим покриттям дуже задоволений»Зроблять і повороти до сіл«Без ям стало набагато краще їздити!», – Максим НедавнійЗакінчили і капремонт іншої ділянки траси –....між селами Авдотівка....та НовоюлівкаВідтепер дорога – з якісним покриттям....та розміткою«Оновлені ділянки чудові», – Роман СердюкЗагалом за два роки оновили 37 км трасиКриворізьку трасу капітально ремонтують вперше в історіїГарантія на нове покриття – 5 роківЇї дає підрядна організація, що виконувала капремонтFile Attachment Icon
ATTZ5EJK.JPG