Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Точно в ціль: стрільці Дніпропетровщини вибороли сім нагород на Євро-2016
Версія для друку Написати листа
Три золотих, дві срібних та дві бронзових медалі – з такими здобутками повернулися дніпропетровські спортсмени з Чемпіонату Європи з кульової стрільби. Він проходив в Угорщині з 21 по 29 лютого. Найкращий результат показала криворожанка Вікторія Рибовалова. У неї – золото та бронза в особистому заліку, два золота – у командній першості. Про це повідомили в управлянні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Угорський Дьйор приймав найсильніших представників кульової стрільби. На ньому розігрувалися медалі, а також ліцензії на Олімпійські Ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро. До української збірної ввійшли 35 стрільців. Дніпропетровщину представляла сімка спортсменів. Це дніпропетровці Ольга Голубченко, Олександр Колохов, Андрій Колесніков, Поліна Конарєва та криворожани Єгор Чирва, Вікторія Рибовалова, Денис Кушніров.

Найкращий результат – у заслуженого майстра спорту Вікторії Рибовалової. У неї три медалі найвищого ґатунку. У командній першості Денис Кушніров та Ольга Голубченко вибороли срібло, бронза дісталася Олександру Колохову.

Спортсмени змагалися у стрільбі з пневматичної зброї. Цілилися з пістолетів та пневматичних гвинтівок по статистичним та рухливим мішеням з десятиметрової відстані. У чоловіків – 60 пострілів, у жінок – 40.

На Чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали 16 медалей — шість золотих, шість срібних і чотири бронзових. Найсильнішими нашими суперниками були німці та росіяни.

Ці змагання були відбірковими, на яких можна було здобути ліцензію на Олімпійські Ігри-2016, що проходитимуть у Ріо-де-Жанейро. У серпні до Бразилії вирушить учениця Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Кальниш. На її рахунку це вже четверті Олімпійські Ігри. Наразі спортсменка тренується у Львові.

Ольга Голубченко стріляла з пневматичної гвинтівки. Виконуючи вправу ГП-50, вона посіла друге місце у командній першості.

На Чемпіонаті Європи українські спортсмени завоювали 16 медалей – шість золотих, шість срібних і чотири бронзових. Найсильнішими нашими суперниками були німці та росіяни.