Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Дніпропетровські дзюдоїсти – чемпіони України
Версія для друку Написати листа
У Львові завершилася національна першість з дзюдо U18. Команда Дніпропетровщини завоювала 11 медалей в особистих змаганнях, а також золото і срібло в командних. Цей чемпіонат був першим етапом відбору для хлопців і дівчат 1999-2001 рр. в збірну України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

У перші два дні на львівських татамі проходив особистий Чемпіонат України U18, в останній день - командний. Збірна команда Дніпропетровської області в результаті здобула 11 медалей в особистих змаганнях: 3 золотих, 5 срібних, 3 бронзових, а також золото і срібло в командних.

У підсумку, після двох днів особистого турніру збірна дніпропетровських юнаків виграла медальний залік серед 22 команд. В загальному заліку областей наша команда фінішувала на «срібній» сходинці, пропустивши вперед киян.

Завершили львівський чемпіонат дніпряни сріблом у змаганнях «стінка на стінку» у дівчат і золотом - у юнаків.

У змаганнях взяли участь 450 молодих спортсменів з усієї України.

Тепер фіналісти, які потрапили до Збірної України, будуть готуватися до Чемпіонату Європи. Він пройде 1-3 липня у Фінляндії.